Ovládací skříň čerpadla ORAMONT® - PU Ovládání ručně nebo automaticky

 
 

Ovládací skříň pro 1 čerpadlo slouží k ovládání elektromotoru ponorného čerpadla ORAMONT®. Výběr se provádí dle výkonu elektromotoru. Vhodné pro použití s ultrazvukovým spínačem.

Dostupnost Zvolte variantu Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku
Varianta
Cena 24 200 Kč 24 805 Kč 26 015 Kč 22 990 Kč od 22 990 Kč / ks včetně DPH
20 000 Kč / ks 20 500 Kč / ks 21 500 Kč / ks 19 000 Kč / ks od 19 000 Kč    
Značka ORAMONT®
Kategorie Příslušenství pro čerpadla ORAMONT®
Záruka 2 roky
 

Ovládací skříň čerpadla ORAMONT® - PU
(ovládání ručně nebo automaticky) 7,5kW | 11kW | 15kW | 18,5kW

Ovládání čerpadel je řešeno pomocí originální ovládací skříně. Ta je standardně vybavena tepelnou ochranou, proudovou ochranou, čítačem provozních hodin, signalizací přehřátí motoru a režimem ovládání ručně/automaticky. Hlídání požadované hladiny v jímce je řešeno ultrazvukovým spínačem nebo se čerpadla mohou ovládat ručně.

Tato verze je vhodná pro použití s ultrazvukovým spínačem (ultrazvukový spínač není součástí dodávky).

Ke každému čerpadlu doporučujeme doplněk ovládací skříně SoftStart  – plynulý rozběh elektromotoru. Softstartér umožňuje měkké spuštění (rozběh) asynchronního elektromotoru, který eliminuje namáhání mechanických částí motoru (hřídele, atd) a zabraňuje výkyvům napětí v distribuční síti. Vedlejší pozitivní účinky jsou snížení provozních nákladů a prodloužené servisní intervaly.

Poznámka: Ovládací skříň lze přizpůsobit individuálně dle přání zákazníka, popřípadě sjednotit ovládání dvou a více strojů do jedné skříně.

Druh příslušenství Elektro
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE>>>