Ovládací skříň čerpadla ORAMONT® - PUM Ovládání ručně nebo automaticky ultrazvukem se signálem pro spuštění míchadla (předmíchání)

 
 

Ovládací skříň pro 1 čerpadlo slouží k ovládání elektromotoru ponorného čerpadla ORAMONT® s automatickým zapnutím míchadel. Výběr se provádí dle výkonu elektromotoru. Vhodná pro použití s ultrazvukovým spínačem.

Dostupnost Zvolte variantu Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku
Varianta
Cena 24 805 Kč 25 410 Kč 23 595 Kč 26 620 Kč od 23 595 Kč / ks včetně DPH
20 500 Kč / ks 21 000 Kč / ks 19 500 Kč / ks 22 000 Kč / ks od 19 500 Kč    
Značka ORAMONT®
Kategorie Příslušenství pro čerpadla ORAMONT®
Záruka 2 roky
 

Ovládací skříň čerpadla ORAMONT® - PUM

(ovládání ručně nebo s automatickým zapnutím míchadel - předmíchání) 7,5kW | 11kW | 15kW | 18,5kW

Ovládání čerpadel je řešeno pomocí originální ovládací skříně. Ta je standardně vybavena tepelnou ochranou, proudovou ochranou, čítačem provozních hodin, signalizací přehřátí motoru a režimem ovládání ručně/automaticky. Hlídání požadované hladiny v jímce může být řešeno plovákovým/ultrazvukovým spínačem napojeným na automatický spínač čerpadla a míchadla nebo se čerpadla mohou ovládat ručně.

Tato verze je vhodná pro použití s ultrazvukovým spínačem (ultrazvukový spínač není součástí dodávky) a je také připravena na propojení s příslušenstvím ovládací skříně - dvojtlačítko DT na vzdáleném místě (není součástí dodávky). Dvojtlačítko je ideální příslušenství pro ovládání čerpadla na výdejní ploše.

Ke každému čerpadlu doporučujeme doplněk ovládací skříně SoftStart – plynulý rozběh elektromotoru. Softstartér umožňuje měkké spuštění (rozběh) asynchronního elektromotoru, který eliminuje namáhání mechanických částí motoru (hřídele, atd) a zabraňuje výkyvům napětí v distribuční síti. Vedlejší pozitivní účinky jsou snížení provozních nákladů a prodloužené servisní intervaly.

Poznámka: Ovládací skříň lze přizpůsobit individuálně dle přání zákazníka, popřípadě sjednotit ovládání dvou a více strojů do jedné skříně.

Druh příslušenství Elektro
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE>>>