Ovládací skříň čerpadla ORAMONT® - PVSH Ovládání ručně + zvuková signalizace havarijní hladiny

 
 

Ovládací skříň pro 1 čerpadlo slouží k ovládání elektromotoru ponorného čerpadla ORAMONT®. Výběr se provádí dle výkonu elektromotoru. Vhodné pro použití s plovákovým nebo ultrazvukovým spínačem.

Dostupnost Zvolte variantu Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku
Varianta
Cena 26 620 Kč 27 225 Kč 27 830 Kč 25 410 Kč od 25 410 Kč / ks včetně DPH
22 000 Kč / ks 22 500 Kč / ks 23 000 Kč / ks 21 000 Kč / ks od 21 000 Kč
Značka ORAMONT®
Kategorie Příslušenství pro čerpadla ORAMONT®
Záruka 2 roky
 

Ovládací skříň čerpadla ORAMONT® - PVSH
(ovládání ručně / dvojtlačítkem + zvuková signalizace havarijní hladiny) 7,5kW | 11kW | 15kW | 18,5kW

Ovládání čerpadel je řešeno pomocí originální ovládací skříně. Ta je standardně vybavena tepelnou ochranou, proudovou ochranou, čítačem provozních hodin, signalizací přehřátí motoru. Režim ovládání čerpadla: ručně nebo dvojtlačítkem DT z výdejní plochy (dvojtlačítko není součástí dodávky).

Jedná se o základní a zároveň nejpoužívanější verzi ovládací skříně čerpadla s ručním ovládáním, která je také připravena na propojení se zvukovou signalizaci houkačkou (výstrazné zařízení se používá se pro kontrolu hvarijní hladiny v jímkách a je nutná instalace plovákového snímače nebo ultrazvukového snímače haldiny).

Tato verze ovládací skříně je připravena na propojení s doplňkem ovládací skříně SH - zvukovová signalizace houkačkačkou (není součástí dodávky) nebo dvojtlačítkem DT (ovládání z výdejní plochy). Toto provedení ovládací skříně musí být doplněno o plovákový spínač (není součástí dodávky).

Ke každému čerpadlu doporučujeme doplněk ovládací skříně SoftStart – plynulý rozběh elektromotoru. Softstartér umožňuje měkké spuštění (rozběh) asynchronního elektromotoru, který eliminuje namáhání mechanických částí motoru (hřídele, atd) a zabraňuje výkyvům napětí v distribuční síti. Vedlejší pozitivní účinky jsou snížení provozních nákladů a prodloužené servisní intervaly.

Poznámka: Ovládací skříň lze přizpůsobit individuálně dle přání zákazníka, popřípadě sjednotit ovládání dvou a více strojů do jedné skříně.

Druh příslušenství Elektro
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE>>>