Ovládací skříň míchadla ORAMONT® - M Ovládání ručně

 
 

Ovládací skříň pro 1 míchadlo slouží k ovládání elektromotoru ponorného míchadla ORAMONT®. Výběr se provádí dle výkonu elektromotoru. Ovládání na skříni.

Dostupnost Zvolte variantu Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku
Varianta
Cena 21 780 Kč 22 385 Kč 23 595 Kč 24 200 Kč od 21 780 Kč / ks včetně DPH
18 000 Kč / ks 18 500 Kč / ks 19 500 Kč / ks 20 000 Kč / ks od 18 000 Kč    
Výrobce ORAMONT®
Kategorie Příslušenství pro míchadla ORAMONT®
Záruka 2 roky
 

Ovládací skříň míchadla ORAMONT® - M
(ovládání ručně) 7,5kW | 11kW | 15kW | 18,5kW

Ovládání míchadel je řešeno pomocí originální ovládací skříně. Ta je standardně vybavena tepelnou ochranou, proudovou ochranou, čítačem provozních hodin, signalizací přehřátí motoru a režimem ovládání ručně. Hlídání požadované hladiny v jímce může být řešeno plovákovým spínačem/ultrazvukovým spínačem napojeným na houkačku nebo se míchadla mohou ovládat ručně.

Jedná se o základní a zároveň nejpoužívanější verzi ovládací skříně míchadla s ručním ovládáním.

Ke každému míchadlu doporučujeme doplněk ovládací skříně SoftStart – plynulý rozběh elektromotoru. Softstartér umožňuje měkké spuštění (rozběh) asynchronního elektromotoru, který eliminuje namáhání mechanických částí motoru (hřídele, atd) a zabraňuje výkyvům napětí v distribuční síti. Vedlejší pozitivní účinky jsou snížení provozních nákladů a prodloužené servisní intervaly.

Poznámka: Ovládací skříň lze přizpůsobit individuálně dle přání zákazníka, popřípadě sjednotit ovládání dvou a více strojů do jedné skříně.

Druh příslušenství Elektro
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE>>>