Ovládací skříň míchadla ORAMONT® - ORML Ovládání ručně nebo automaticky

 
  • 1 z 7
 

Ovládací skříň pro 1 míchadlo slouží k ovládání elektromotoru ponorného míchadla ORAMONT®. Výběr se provádí dle výkonu elektromotoru. Ovládání na skříni.

Dostupnost Zvolte variantu Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku
Varianta
Cena 24 805 Kč 26 015 Kč 24 200 Kč 26 620 Kč od 24 200 Kč / ks včetně DPH
20 500 Kč / ks 21 500 Kč / ks 20 000 Kč / ks 22 000 Kč / ks od 20 000 Kč    
Kategorie Příslušenství pro míchadla ORAMONT®
Záruka 2 roky
 

Ovládací skříň kalového míchadla na kejdu a digestát MO a MON

Ovládací skříň míchadla ORAMONT® - ORML (ovládání ručně nebo automaticky - časovač)
Varianty výkonů pro elektromotory 7,5kW | 11kW | 15kW | 18,5kW

Ovládcí skříně ORM slouží pro spouštění míchadel typů MO a MON. Pro každý výkon motoru míchadla je určen příslušný typ ovládací skříně. Ta je standardně vybavena tepelnou ochranou, proudovou ochranou, čítačem provozních hodin, signalizací přehřátí motoru a vyhodnovacím relé pro čidlo průsaku vlhkosti. Ovládací skříň lze na přání vybavit dalšími moduly a tím jí přizpůsobit individuálním požadavkům dle přání zákazníka, popřípadě sjednotit ovládání dvou a více strojů do jedné skříně. Ovládací skříň obsahuje tři režimy provozu - vypnuto, zapnuto, časovací automat (24 hodinový spínací cyklus s intervaly po 15ti minutách). Hlídání požadované hladiny v jímce může být řešeno plovákovým spínačem/ultrazvukovým spínačem napojeným na houkačku nebo se míchadla mohou ovládat ručně.

Jedná se o nejpoužívanější verzi ovládací skříně míchadla s ručním nebo automatickým ovládáním (časovač).

Ovládací skříň lze zozšířit o moduly:
- SS SoftStart plynulý rozběh elektromotoru

Alternativa: ovládací skříň typ ORM ovládání ručně tlačítkem

Doporučujeme:
1.Doplněk ovládací skříně SoftStart – plynulý rozběh elektromotoru. Softstartér umožňuje měkké spuštění (rozběh) asynchronního elektromotoru, který eliminuje namáhání mechanických částí motoru (hřídele a převodového ústrojí) a zabraňuje výkyvům napětí v distribuční síti. Vedlejší pozitivní účinky jsou snížení provozních nákladů a větší spolehlivost.
2. Konzolu ovládací skříně pozinkovanou se stříškou

Poznámka: Ovládací skříň lze přizpůsobit individuálně dle přání zákazníka, popřípadě sjednotit ovládání dvou a více strojů do jedné skříně.

Druh příslušenství Elektro
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE>>>