Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým e-shopu Čerpadla Oramont.cz

Aktuality

Zde naleznete informace a novinky týkající se čerpací a míchací techniky......

Nové video - ukázka technlogie čerpání a míchání vepřové kejdy farma Šebetov

Ukázka technologie čerpání a míchaní vepřové kejdy na zemědělské farmě Šebetov. Kompletní dodávka a montáž obsahovala, čerpací a míchací techniku naší výroby, zámečnické komponenty, potrubní vedení a elektroinstalační vybavení včetně automatizace čerpání a míchání.

Video můžete pohodleněji sledovat na Youtubu ZDE>>>

Přehled našich výrobků najdete zde:
čerpadla - https://www.cerpadla-oramont.cz/cerpadla-oramont/
míchadla -
https://www.cerpadla-oramont.cz/michadla-oramont/


 

agriKonference 2020 Zlín

míchadla na kejdu agriKomp konferenceVýstavní expozice na agriKonferenci

Agrikonference 2020 pořádaná firmou agriKomp Bohemia s.r.o. ve Zlíně 9.1.2020 byla rozšířena o prezentaci a výstavu exponátů partnerů, kde byli umístěny i naše míchadla a čerpadla. Této konference se účastnilo mnoho provozovatelů bioplynových stanic a hlavními tématy bylo:
- rozšíření bioplynových stanic
- kogenerční jednotky
- půda, klima, hnojení
- aktuální legislativa a budoucnost bioplynu


 

Attila Vegh u nás na návštěvě

Attila Vegh u nás v Šumperku - Thajská Mast cz 800 Top fighter Attila Vegh na náštěvě naší společnosti ORAMONT SYSTEM s.r.o.

Více než jedno desetiletí podporujeme galavečery i samotné zápasníky v thajském boxu a MMA. Jsme výrobcem čerpadel a míchadel pro zemědělství a naši činnost jsme před čtyřmi lety rozšířili o dnes úspěšné internetové obchody Čerpadla-Oramont.cz, Parfémy do auta.cz a Thajská Mast.cz, pro které se Attila stává propagátorem. Díky této spolupráci jsme mohli v pátek 13.9.2019 přivítat tohoto úspěšného zápasníka v Šumperku.

Jak se Attilovy u nás líbilo zjistíte v článku ZDE >>>


 

Hledáme obráběče kovů a obsluhu CNC strojů

Hledáme obráběče 16-9Příjmeme obráběče kovů - obsluhu CNC strojů

Akutálně máme volné pozice pro obsluhu CNC obráběcích frézek. V případě zájmů nám zašlete životopis na e-mail: info@oramont.cz nebo nás kontaktujte na telefoním čísle 734 268 025.

Náplň práce: obsluha a seřizování CNC 3osých frézek, obsluha a seřizování CNC soustruhu.

Nabízíme: zaměstnání v klidném a neformálním prostředí, možnost seberealizace, 8 hodinovou pracovní dobu, ranní směny, v budoucnu i odpolední, nástup ihned, smlouva na HPP, stravenky, možnost dovozu obědů, plat 150 - 170 Kč na hodinu, letní a vánoční odměny.

 


 

Nové jednodušší filtrování při výběru čerpadel

Ukázka nového jednoduššího výběru parametrů čerpadel zde v e-shopu

Nové filtrování parametrů 1400

Aktivovali jsme jednodušší zobrazení parametrického filtrování, které přispěje k rychlejšímu výběru požadovaných parametrů při výběru čerpadel. Nový vzhled filtrování navíc zobrazuje seznam zvolených parametrů a umožňuje jejich postupné vymazávání. Od teď bude výběr čerpadel mnohem jednoduší. V případě potřeby o bližší technické informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo pomocí on-line chatu. Rádi Vám poradíme s výběrem správného čerpadla.


 

Prodej separátorů Fan a nahradních dílů

Separátory Fan a nerezová síta 1080Nerezová síta do separátorů Fan a Bauer

Dodáváme a montujeme nové separátory kejdy Fan. Vyrábíme podesty a konstrukce k separátorům. Samozřejmostí je také prodej náhradních dílů na separátory značek Fan a Bauer. Nejčastěji dodáváme nerezová síta doustupná ve více velikostech a délkách. V případě že poptáváte náhradní díly na separátor, zašlete nám foto výrobního štítku na e-mail necas@oramont.cz.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat ZDE >>>


 

Výběr kalových čerpadel dle parametrů

Výběr čepadel podle parametrů Filtrování produktů dle parametrů

Nová funkcionalita e-shopu je tu. Třídění hledaných produktů dle parametrů.
Nově aktivované parametrické filtrování Vám ulehčí výběr čerpadla nebo míchadla. Díky filtrování můžete vyhledat požadovaný produkt dle výkonu motoru, výšky výtlaku, velikosti hrdla, průtoku, napětí, průchodností, výrobce a výbavy. Díky této filtraci neztrácíte čas hledáním a listováním mezi produkty. Jednoduše kliknete na požadovaný parametr čerpadla a ihned máte k dispozici přehled všech produktů  dle hledaného parametru. Filtrování naleznete v každé kategorii nabízeného sortimentu.


 

Nové produkty v e-shopu: ponorná čerpadla POR ORAMONT

Čerpadlo na hovězí kejdu POR s řezací přírubouKatergorie ponorných kalových čerpadel s řezací přírubou POR - ORAMONT

Druhou vloženou katergorie ponorných kalových čerpadel jsou typy POR s řezací přírubou. Tyto čerpadla jsou ideální pro čerpání hovězí kejdy a podobných médií, kde jsou obsaženy například stébla slámy, zbytky krmiva a podobné měkké predměty vhodné k rozmělnění. Čerpadla POR jsou osazena nejnovějšími elektromotory Siemens v suchém provedení ve výkonových variantách 7,5kW, 11kW, 15kW a 18,5kW. Čerpadla řady POR přečerpávají nečistoty až do velikosti 55mm. Obsahují čidlo průsaku ucpávky (čidlo vlhkosti), ochranný systém hnacího ústrojí pomocí střižných kolíků a systém ochranného labyrintu.

Více informací o čerpadlech POR naleznete ZDE >>>


 

Stránka 1 z 2 - 12 položek celkem

Tento web používá soubory cookie, retargetingové a konverzní kódy. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.  Více informací o cookies naleznete ZDE>>>