Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým e-shopu Čerpadla Oramont.cz

Aktuality

Zde naleznete informace a novinky týkající se čerpací a míchací techniky......

Nová generace míchadel na kejdu MO2G a MON2G

Nová kalová míchadla na kejdu druhé generace Oramont systemDruhá generace kvalitních Míchadel na kejdu a digestát

Aktuálně jsme zahájili sériovou výrobu nové generace ponorných míchadel na kejdu a digestát s označením MO2G a MON2G. V typovém označení se pro druhou generaci míchadel přidala písmena 2G, která symbolizují zkratku slov druhá generace. Míchadla jsou osazena nejnovějšími motory Siemens s třídou účinnosti IE2. Byly vylepšeny i další součásti míchadla. Nová generace míchadel je k prodeji na stránce ZDE>>>


 

Video - technologie čerpání a míchání v Moravanech

Realizace kompletní technologie čerpání a míchaní vepřové kejdy na zemědělské farmě Moravany v roce 2021. Dodávka technologie obsahovala, čerpací a míchací techniku české výroby (značka ORAMONT), nerezové komponenty pro míchadla a čerpadla, pozinkované komponenty (žebříky a podesty), čerpací a výdejní ocelové potrubí a elektroinstalační vybavení včetně automatizace čerpání a míchání.
Více informaci na našich výrobcích naleznete na stránkách zde: https://www.oramont.cz/

Video můžete pohodlněji sledovat na Youtube kanálu zde: https://youtu.be/lBnqmLD-bpk


 

Nová generace čerpadel na kejdu PO2G a POR2G

Kalová čerpadla na kejdu druhé generace OramontDruhá generace kvalitních čerpadel na kejdu a digestát

Aktuálně jsme zahájili sériovou výrobu nové generace ponorných čerpadel na kejdu a digestát s označením PO2G a POR2G. V typovém označení se pro druhou generaci čerpadel přidala písmena 2G, která symbolizují zkratku slov druhá generace. Čerpadla jsou osazena nejnovějšími motory Siemens s třídou účinnosti IE2. Nepatrně byly vylepšeny i další součásti čerpadla. Nová generace čerpadel bude během následujících týdnů nabídnuta k prodeji na stránce ZDE>>>


 

Nové ceny náhradních dílů Bauer a Fan

Náhradní díly Bauer a FanNavýšení cen náhradních dílů pro rok 2021

Vážení zákazníci, od 22.4.2021 dochází ke zdražení výrobků a náhradních dílů na čerpadla a míchadla značky Bauer o 6,5%. Stejně tak zdražuje své výrobky a náhradní díly firma FAN Separátor. Zdražení je způsobeno růstem cen surovin a materiálů.

Informace týkající se našeho servisu čerpadel a míchadel naleznete na stránce ZDE>>>


 

Nové video - ukázka technlogie čerpání a míchání vepřové kejdy farma Šebetov

Ukázka technologie čerpání a míchaní vepřové kejdy na zemědělské farmě Šebetov. Kompletní dodávka a montáž obsahovala, čerpací a míchací techniku naší výroby, zámečnické komponenty, potrubní vedení a elektroinstalační vybavení včetně automatizace čerpání a míchání.

Video můžete pohodleněji sledovat na Youtubu ZDE>>>

Přehled našich výrobků najdete zde:
čerpadla - https://www.cerpadla-oramont.cz/cerpadla-oramont/
míchadla -
https://www.cerpadla-oramont.cz/michadla-oramont/


 

agriKonference 2020 Zlín

míchadla na kejdu agriKomp konferenceVýstavní expozice na agriKonferenci

Agrikonference 2020 pořádaná firmou agriKomp Bohemia s.r.o. ve Zlíně 9.1.2020 byla rozšířena o prezentaci a výstavu exponátů partnerů, kde byli umístěny i naše míchadla a čerpadla. Této konference se účastnilo mnoho provozovatelů bioplynových stanic a hlavními tématy bylo:
- rozšíření bioplynových stanic
- kogenerční jednotky
- půda, klima, hnojení
- aktuální legislativa a budoucnost bioplynu


 

Attila Vegh u nás na návštěvě

Attila Vegh u nás v Šumperku - Thajská Mast cz 800 Top fighter Attila Vegh na náštěvě naší společnosti ORAMONT SYSTEM s.r.o.

Více než jedno desetiletí podporujeme galavečery i samotné zápasníky v thajském boxu a MMA. Jsme výrobcem čerpadel a míchadel pro zemědělství a naši činnost jsme před čtyřmi lety rozšířili o dnes úspěšné internetové obchody Čerpadla-Oramont.cz, Parfémy do auta.cz a Thajská Mast.cz, pro které se Attila stává propagátorem. Díky této spolupráci jsme mohli v pátek 13.9.2019 přivítat tohoto úspěšného zápasníka v Šumperku.

Jak se Attilovy u nás líbilo zjistíte v článku ZDE >>>


 

Hledáme obráběče kovů a obsluhu CNC strojů

Hledáme obráběče 16-9Příjmeme obráběče kovů - obsluhu CNC strojů

Akutálně máme volné pozice pro obsluhu CNC obráběcích frézek. V případě zájmů nám zašlete životopis na e-mail: info@oramont.cz nebo nás kontaktujte na telefoním čísle 734 268 025.

Náplň práce: obsluha a seřizování CNC 3osých frézek, obsluha a seřizování CNC soustruhu.

Nabízíme: zaměstnání v klidném a neformálním prostředí, možnost seberealizace, 8 hodinovou pracovní dobu, ranní směny, nástup ihned, smlouva na HPP, stravenky, možnost dovozu obědů, letní a vánoční odměny.

 


 

Stránka 1 z 2 - 17 položek celkem