Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým e-shopu Čerpadla Oramont.cz

Aktuality

Zde naleznete informace a novinky týkající se čerpací a míchací techniky......

Nová generace čerpadel na kejdu PO2G a POR2G

Kalová čerpadla na kejdu druhé generace OramontDruhá generace kvalitních čerpadel na kejdu a digestát

Aktuálně jsme zahájili sériovou výrobu nové generace ponorných čerpadel na kejdu a digestát s označením PO2G a POR2G. V typovém označení se pro druhou generaci čerpadel přidala písmena 2G, která symbolizují zkratku slov druhá generace. Čerpadla jsou osazeny nejnovějšími motory Siemens s třídou účinnosti IE2. Nepatrně byli vylepšeny i další součásti čerpadla. Nová generace čerpadel bude během následujících týdnů nabídnuta k prodeji na stránce ZDE>>>


Nové ceny náhradních dílů Bauer a Fan

Náhradní díly Bauer a FanNavýšení cen náhradních dílů pro rok 2021

Vážení zákazníci, od 22.4.2021 dochází ke zdražení výrobků a náhradních dílů na čerpadla a míchadla značky Bauer o 6,5%. Stejně tak zdražuje své výrobky a náhradní díly firma FAN Separátor. Zdražení je způsobeno růstem cen surovin a materiálů.

Informace týkající se našeho servisu čerpadel a míchadel naleznete na stránce ZDE>>>


 

Nové video - ukázka technlogie čerpání a míchání vepřové kejdy farma Šebetov

Ukázka technologie čerpání a míchaní vepřové kejdy na zemědělské farmě Šebetov. Kompletní dodávka a montáž obsahovala, čerpací a míchací techniku naší výroby, zámečnické komponenty, potrubní vedení a elektroinstalační vybavení včetně automatizace čerpání a míchání.

Video můžete pohodleněji sledovat na Youtubu ZDE>>>

Přehled našich výrobků najdete zde:
čerpadla - https://www.cerpadla-oramont.cz/cerpadla-oramont/
míchadla -
https://www.cerpadla-oramont.cz/michadla-oramont/


 

agriKonference 2020 Zlín

míchadla na kejdu agriKomp konferenceVýstavní expozice na agriKonferenci

Agrikonference 2020 pořádaná firmou agriKomp Bohemia s.r.o. ve Zlíně 9.1.2020 byla rozšířena o prezentaci a výstavu exponátů partnerů, kde byli umístěny i naše míchadla a čerpadla. Této konference se účastnilo mnoho provozovatelů bioplynových stanic a hlavními tématy bylo:
- rozšíření bioplynových stanic
- kogenerční jednotky
- půda, klima, hnojení
- aktuální legislativa a budoucnost bioplynu


 

Attila Vegh u nás na návštěvě

Attila Vegh u nás v Šumperku - Thajská Mast cz 800 Top fighter Attila Vegh na náštěvě naší společnosti ORAMONT SYSTEM s.r.o.

Více než jedno desetiletí podporujeme galavečery i samotné zápasníky v thajském boxu a MMA. Jsme výrobcem čerpadel a míchadel pro zemědělství a naši činnost jsme před čtyřmi lety rozšířili o dnes úspěšné internetové obchody Čerpadla-Oramont.cz, Parfémy do auta.cz a Thajská Mast.cz, pro které se Attila stává propagátorem. Díky této spolupráci jsme mohli v pátek 13.9.2019 přivítat tohoto úspěšného zápasníka v Šumperku.

Jak se Attilovy u nás líbilo zjistíte v článku ZDE >>>


 

Hledáme obráběče kovů a obsluhu CNC strojů

Hledáme obráběče 16-9Příjmeme obráběče kovů - obsluhu CNC strojů

Akutálně máme volné pozice pro obsluhu CNC obráběcích frézek. V případě zájmů nám zašlete životopis na e-mail: info@oramont.cz nebo nás kontaktujte na telefoním čísle 734 268 025.

Náplň práce: obsluha a seřizování CNC 3osých frézek, obsluha a seřizování CNC soustruhu.

Nabízíme: zaměstnání v klidném a neformálním prostředí, možnost seberealizace, 8 hodinovou pracovní dobu, ranní směny, v budoucnu i odpolední, nástup ihned, smlouva na HPP, stravenky, možnost dovozu obědů, plat 150 - 170 Kč na hodinu, letní a vánoční odměny.

 


 

Nové jednodušší filtrování při výběru čerpadel

Ukázka nového jednoduššího výběru parametrů čerpadel zde v e-shopu

Nové filtrování parametrů 1400

Aktivovali jsme jednodušší zobrazení parametrického filtrování, které přispěje k rychlejšímu výběru požadovaných parametrů při výběru čerpadel. Nový vzhled filtrování navíc zobrazuje seznam zvolených parametrů a umožňuje jejich postupné vymazávání. Od teď bude výběr čerpadel mnohem jednoduší. V případě potřeby o bližší technické informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo pomocí on-line chatu. Rádi Vám poradíme s výběrem správného čerpadla.


 

Prodej separátorů Fan a nahradních dílů

Separátory Fan a nerezová síta 1080Nerezová síta do separátorů Fan a Bauer

Dodáváme a montujeme nové separátory kejdy Fan. Vyrábíme podesty a konstrukce k separátorům. Samozřejmostí je také prodej náhradních dílů na separátory značek Fan a Bauer. Nejčastěji dodáváme nerezová síta doustupná ve více velikostech a délkách. V případě že poptáváte náhradní díly na separátor, zašlete nám foto výrobního štítku na e-mail necas@oramont.cz.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat ZDE >>>


 

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem

Tento web používá soubory cookie, retargetingové a konverzní kódy. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.  Více informací o cookies naleznete ZDE>>>