Máme otevřeno. Přejeme pohodlné nakupování. Tým e-shopu Čerpadla Oramont.cz

Čerpadla pro zavlažování

čerpadla pro zavlažování - výběr z kategorie

výkonná ponorná čerpadla pro velké průtoky

Ideální čerpadlo určené pro zavlažování má velké průtočné množství, minimální hluk a vibrace. U čerpadla kategorie ZAVLAŽOVÁNÍ je kladen důraz na robustní konstrukci, kompaktní provedení, snadnou obsluhu a minimální nároky na údržbu. Elektromotor čerpadla je chlazen čerpanou kapalinou, která obtéká plášť motoru. Proto je tento typ vhodný pro čerpání rozlehlých nádrží s nízkou úrovní hladiny.

Vrtulová a diagonální odstředivá čerpadla

Pro čerpání vod velkých objemů je určeno čerpadlo řady L. Jedná se o kalové čerpadlo v ponorném provedení s velkým průtočným množstvím. Tento typ čerpadla má plášť a hřídel vyrebeny z nerezové oceli, oběžné kolo z hliníkového bronzu, který je odolný proti chemikáliím i proti abrazi, ostatní díly jsou vyrobeny z šedé litiny. Tato řada čerpadel má své uplatnění ve vodním hospodářství při čerpání vody z řek, jezer a závlahové vody. Dále je vhodné pro různé druhy odvodnění, regulaci vody při záplavách a cirkulaci vody při chovu ryb.

SNADNÉ HLeDÁNÍ – VÝBĚR ČERPADla

Pro výběr konkrétního čerpadla využijte filtrování níže, kde zadáte požadované parametry a ihned máte k dispozici odpovídající produkty.
Vyberte si výkon motoru, výšku výtlaku, hodnotu průtoku, velikost průchodnosti a výstupního potrubí.

V případě že si nevíte rady z výběrem vhodného čerpadla nebo míchadla, nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného produktu pro požadovaný účel.

 
19500
129000119500129000
Značky
Napětí
Požadovaný průtok
Průchodnost čerpadlem
Velikost výtlačného hrdla
Výkon motoru
Výrobce
Výška výtlaku

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem