Máme otevřeno. Přejeme pohodlné nakupování. Tým e-shopu Čerpadla Oramont.cz

Čerpadla pro chemický průmysl

čerpadla pro chemický průmysl - výběr z kategorie

celonerezová ponorná čerpadla pro čerpání agresivních kapalin v průmyslu

Tato řada čerpadel nachází využití pro odvodnění jímek, nádrží, čerpání tekutých hnojiv, dehtové vody z koksoven a agresivních odpadních vod z průmyslových provozů. Hustota čerpaných odpadních vod do 1150 kg/m3 o teplotě do 40°C.

Celonerezová ponorná čerpadla pro mírně znečištěné kapaliny (0,4 - 0,75kw)

Pro odčerpávání nádrží a záchytných jímek v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu doporučujeme čerpadla řady SS. Ty mají na rozdíl od ostatních typových řad všechny použité dílce vyrobeny z nerezových materiálů. Hydraulická část čerpadla včetně ucpávkové komory a pláště čerpadla je vyrobena z kvalitní nerezové oceli AISI 316. Díky odolnosti hydraulické části čerpadla je možné jejich použití všude tam, kde se jedná o čerpání agresivních odpadních vod. Čerpadla je možno dodat včetně integrovaného plovákového spínače – označení písmenem "F". Mají na rozdíl od ostatních typových řad všechny použité dílce vyrobeny z nerezových materiálů.

Chemicky odolná čerpadla (0,4 - 11kw)

Pokud obsahuje jímka na odpadní vody také chemické látky, doporučujeme čerpadla řady SF. Mají stejně jako čerpadla typu SS všechny dílce z nerezových materiálů. Jedná se o ponorná kalová čerpadla v nerezovém provedení, které jsou odolné chemikáliím. Tyto čerpadla jsou vhodná zejména do neutralizačních jímek, chemických ČOV a čerpání dehtové vody z koksoven. Od 11kW včetně mají elektromotory s rozběhem Y-Δ a MTP ochranu vynutí, 4 kabely, dva silové (Y-Δ) a dva signalizační (WD+MTP). Tyto ochrany odpojí stykač, vypnou čerpadlo a zabrání tím havárii čerpadla. Čerpadla velikostí 05 a 21 je možno dodat včetně integrovaného plovákového spínače – označení písmenem "F".

SNADNÉ HLeDÁNÍ – VÝBĚR ČERPADla

Pro výběr konkrétního čerpadla využijte filtrování níže, kde zadáte požadované parametry a ihned máte k dispozici odpovídající produkty.
Vyberte si výkon motoru, výšku výtlaku, hodnotu průtoku, velikost průchodnosti a výstupního potrubí.

V případě že si nevíte rady z výběrem vhodného čerpadla nebo míchadla, nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného produktu pro požadovaný účel.

 

Nejprodávanější

17400
143000117400143000
Značky
Napětí
Požadovaný průtok
Průchodnost čerpadlem
Velikost výtlačného hrdla
Výkon motoru
Výrobce
Výška výtlaku

Stránka 1 z 2 - 35 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 35 položek celkem