Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým e-shopu Čerpadla Oramont.cz

Čerpadla do bazénu

čerpadla do bazénu - výběr z kategorie

Lehká a mobilní ponorná čerpadla k čerpání čisté vody

Ideální čerpadlo určené pro odčerpání čisté vody bez obsahu hmot vysokého abrasivního účinku má malé rozměry a hodí se zejména pro mobilní aplikace.

lehká řada ponorných čerpadel HCP pro odčerpání většího množství vody (0,4 - 3,7 kW)

Nejprodávanější a cenově nejdostupnější čerpadlo k odvodnění základů, zatopených suterénů, sklepů a jiných prostor s nahromažděnou vodou bez abrasivních příměsí je čerpadlo řady AL - lehká čerpadla. Jedná se o lehké kalové čerpadlo v ponorném provedení s možností spínání integrovaným plovákem. Tento typ čerpadla je velice oblíbený díky nizké ceně a kvalitnímu provedení konstrukce, která obsahuje dvě mechanické ucpávky chlazené a mazané olejovou náplní.

Lehká ponorná Hobby čerpadla HCP s chlazeným pláštěm (0,1 - 0,2kw)

Pro mobilní čerpání bazénové vody bez mechanických příměsí a příměsí abrazivního charakteru byla vyvinuta čerpadla řady POND. Jedná se o lehká hobby čerpadla v ponorném provedení s možností spínání integrovaným plovákem. Plášť čerpadla s vysoce odolného AAS nebo PP, tepelná ochrana proti spálení elektromotoru, nejvyšší ponorné krytí motoru IP68, mechanická ucpávka chlazená a mazaná bílým minerálním olejem který splňuje požadavky nařízení REACH (EU). Kabelová vývodka je dokonale těsněna epoxidovou pryskyřicí. Nová Vortexová oběžná kola s vynikajícím výkonem vyrobená s ABS (Acrynitril Butadien–Styrol) plněná skelným vláknem.

Lehká ponorná Hobby čerpadla walrus (0,1 - 0,5kw)

Dalším typem čerpadla pro mobilní čerpání bazénové vody bez příměsí abrazivního charakteru jsou určena čerpadla WALRUS řady PWTyto čerpadla jsou lehká, přenosná a cenově dostupná. Jsou vhodná k odvodňování základů a jiných prostor s nahromažděnou vodou, vypouštění nádrží, bazénů a vodních jímek, cirkulaci vody v zahradních jezírcích, zalévání zahrad a parků. Vnější plášť čerpadel, spirála a oběžné kolo jsou vyrobeny z polypropylenu, případně z norylu plněným skelným vláknem. Indukční motor čerpadla je suché konstrukce s vysokou účinností přísně zkoušený z hlediska rozběhu, životnosti a přetížení. Elektromotor je chlazen čerpanou kapalinou a chráněn proti přehřátí tepelnou pojistkou.Plášť motoru z kadmiované oceli, ložiskové těleso z šedé litiny. Čerpadla jsou vybavena jednoduchou mechanickou ucpávkou mazanou stálou olejovou náplní, která je navíc doplněna přídavným guferem. Tato kombinace zabezpečí ten nejlepší těsnící účinek. Velikost PW 500R je dodávána s dvojitou mechanickou ucpávkou mazanou olejovou náplní včetně doplňkového gufera, pláštěm motoru a ložiskového tělesa z nerezi. Elektromotor v suchém provedení je vybaven termostatem. K velikostem PW 400 a PW 500R lze za příplatek dodat hrdlo C52 a požární hadici.

SNADNÉ HLeDÁNÍ – VÝBĚR ČERPADla

Pro výběr konkrétního čerpadla využijte filtrování níže, kde zadáte požadované parametry a ihned máte k dispozici odpovídající produkty.
Vyberte si výkon motoru, výšku výtlaku, hodnotu průtoku, velikost průchodnosti a výstupního potrubí.

V případě že si nevíte rady z výběrem vhodného čerpadla nebo míchadla, nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného produktu pro požadovaný účel.

 

Nejprodávanější

2200
191001220019100
Značky
Napětí
Požadovaný průtok
Průchodnost čerpadlem
Velikost výtlačného hrdla
Výkon motoru
Výrobce
Výška výtlaku

Stránka 1 z 3 - 48 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 48 položek celkem

Tento web používá soubory cookie, retargetingové a konverzní kódy. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.  Více informací o cookies naleznete ZDE>>>