Máme otevřeno. Přejeme pohodlné nakupování. Tým e-shopu Čerpadla Oramont.cz

Čerpadla do čističek odpadních vod

čerpadla do čističek odpadních vod - výběr z kategorie

KVALITNÍ ponorná čerpadla do ČISTIČEK odpadních vod

Ideální čerpadlo určené do čističek odpadních vod má dostatečně vysoký průtok a výkon. U čerpadla kategorie ČISTIČKY ODPADNÍCH VOD je kladen důraz na vysoký výkon a nepřetržitý provoz.

lehká a Cenově dostupná čerpadla

Nejprodávanější a cenově nejdostupnější čerpadlo do čističek odpadních vod je čerpadlo řady BF. Jedná se o lehké kalové čerpadlo v ponorném provedení s možností spínání integrovaným plovákem. Tento typ čerpadla je velice oblíbený díky nizké ceně a kvalitnímu provedení konstrukce, která obsahuje dvě mechanické ucpávky chlazené olejovou náplní a nerezové tělo díky nemuž je dosaženo nižší hmotnosti. Čerpadlo řady BF je vhodné pro instalaci do menších přečerpávacích jímek.

Pro permanentní čerpání

Pro větší zatížení a častější používání - permanentní provoz doporučujeme zvolit čerpadlo řady AF - lehká čerpadla. Jedná se o čerpadlo robustní konstrukce, které má celý plášť vyroben z litiny, čímž je zaručeno lepší chlazení, dostatečná tuhost i odolnost čerpadla.

Čištění průmyslových vod a splaškových odpadních vod z trvale obývaných a průmyslových objektů je provozováno v permanentním provozu a vyžaduje velký výkon. Doporučujeme tedy nejvyšší řadu ponorných kalových čerpadel do septiků a čističek odpadních vod z řady AF – těžká kalová čerpadla. Robustní provedení konstrukce zaručuje odolnost v náročném a neustálém provozu. Čerpadla jsou vhodná především pro ČOV, průmyslové komplexy, výrobní haly a podobní zařízení.

Chemicky odolná čerpadla

Pokud obsahuje jímka na odpadní vody také chemické látky, doporučujeme čerpadlo řady SF. Jedná se o ponorné kalové čerpadlo v nerezovém provedení, které je odolné chemikáliím. Toto čerpadlo je vhodné zejména do neutralizačních jímek a chemických ČOV. Zde je možnost zvolit také provedení čerpadla s integrovaným plovákovým spínačem.

S řezacím zařízením v čerpadle

Čerpadlo s řezacím ústrojím je vyžadováno všude tam kde se vyskytují textilní látky, papíry, ubrousky, obvazy, zbytky jídel a podobné předměty měkčího charakteru. Pro tyto účely byla vyvinuta čerpadla řady GF, která obsahuji řezací nože z chromované oceli. Tento druh čerpadla nesmí přijít do styku s abrazivními částicemi v čerpaném médiu z důvodu poškození – otupení řezacího ústrojí.

SNADNÉ HLeDÁNÍ – VÝBĚR ČERPADla

Pro výběr konkrétního čerpadla využijte filtrování níže, kde zadáte požadované parametry a ihned máte k dispozici odpovídající produkty.
Vyberte si výkon motoru, výšku výtlaku, hodnotu průtoku, velikost průchodnosti a výstupního potrubí.

V případě že si nevíte rady z výběrem vhodného čerpadla nebo míchadla, nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného produktu pro požadovaný účel.

 

Nejprodávanější

5500
18850015500188500
Značky
Napětí
Požadovaný průtok
Průchodnost čerpadlem
Velikost výtlačného hrdla
Výkon motoru
Výrobce
Výška výtlaku

Stránka 1 z 9 - 154 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 9 - 154 položek celkem