Máme otevřeno. Přejeme pohodlné nakupování. Tým e-shopu Čerpadla Oramont.cz

Čerpadla na slanou mořskou vodu

čerpadla na slanou a mořskou vodu - výběr z kategorie

přenosná čerpadla na slanou vodu

Ideální čerpadlo určené pro čerpání slané či čisté vody je lehké a přitom robustní konsrukce. U čerpadla kategorie slaná mořská voda je kladen důraz na malé rozměry, vysoký výkon a nízkou hmotnost. Vysoký výkon čerpadel umožňují velmi účinné a úsporné vodou chlazené suché elektromotory, které brání přehřátí motoru a zároven však umožňují čerpat na minimální hladinu.

lehká a Cenově dostupná čerpadla

Pro čerpání slané bez mechanických příměsí a příměsí abrazivního charakteru jsou určena čerpadla POND (řada POND-S250). Jedná se o lehká hobby čerpadla v ponorném provedení s možností spínání integrovaným plovákem. Plášť čerpadla s vysoce odolného AAS nebo PP, tepelná ochrana proti spálení elektromotoru, nejvyšší ponorné krytí motoru IP68, mechanická ucpávka chlazená a mazaná bílým minerálním olejem který splňuje požadavky nařízení REACH (EU). Kabelová vývodka je dokonale těsněna epoxidovou pryskyřicí. U velikosti POND-S250 je plášť motoru nerezový – odolný mořské vodě. Nová Vortexová oběžná kola s vynikajícím výkonem vyrobená s ABS (Acrynitril Butadien–Styrol) plněná skelným vláknem.

Čerpadla POND řady S250 jsou určena pro slané vody bez mechanických příměsí a příměsí abrazivního charakteru. 

SNADNÉ HLEDÁNÍ – VÝBĚR ČERPADLA

Pro výběr konkrétního čerpadla využijte filtrování níže, kde zadáte požadované parametry a ihned máte k dispozici odpovídající produkty.
Vyberte si výkon motoru, výšku výtlaku, hodnotu průtoku, velikost průchodnosti a výstupního potrubí.

V případě že si nevíte rady z výběrem vhodného čerpadla nebo míchadla, nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného produktu pro požadovaný účel.

 
5000
6100150006100
Značky
Napětí
Požadovaný průtok
Průchodnost čerpadlem
Velikost výtlačného hrdla
Výkon motoru
Výška výtlaku

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem