Máme otevřeno. Přejeme pohodlné nakupování. Tým e-shopu Čerpadla Oramont.cz

Čerpadla pro potravinářský průmysl

kalová čerpadla pro potravinářský průmysl - výběr z kategorie

celonerezová ponorná čerpadla pro čerpání kapalin v potravinářském průmyslu

Tato řada čerpadel nachází využití pro odvodnění jímek, nádrží a čerpání agresivních odpadních vod z průmyslových provozů a v potravinářském průmyslu. Hustota čerpaných kapalin do 1150 kg/m3 o teplotě do 40°C.

Celonerezová ponorná čerpadla HCP pro mírně znečištěné kapaliny (0,4 - 0,75kw)

Pro odčerpávání nádrží a záchytných jímek v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu doporučujeme čerpadla řady SS. Ty mají na rozdíl od ostatních typových řad všechny použité dílce vyrobeny z nerezových materiálů. Hydraulická část čerpadla včetně ucpávkové komory a pláště čerpadla je vyrobena z kvalitní nerez oceli AISI 316. Díky odolnosti hydraulické části čerpadla je možné jejich použití všude tam, kde se jedná o čerpání agresivních odpadních vod. Čerpadla je možno dodat včetně integrovaného plovákového spínače – označení písmenem "F".

Chemicky odolná čerpadla HCP (0,4 - 11kW)

Díky odolnosti hydraulické části čerpadla je možné jejich široké použití všude tam, kde se jedná o čerpání agresivních/odpadních vod. Pro čerpání těchto kapalin kapalin doporučujeme čerpadla řady SF. Mají stejně jako čerpadla typu SS všechny dílce z nerezových materiálů. Jedná se o ponorná kalová čerpadla v nerezovém provedení, které jsou odolné chemikáliím. Tyto čerpadla jsou vhodná zejména do neutralizačních jímek, chemických ČOV. Od 11kW včetně mají elektromotory s rozběhem Y-Δ a MTP ochranu vynutí, 4 kabely, dva silové (Y-Δ) a dva signalizační (WD+MTP). Tyto ochrany odpojí stykač, vypnou čerpadlo a zabrání tím havárii čerpadla. Čerpadla velikostí 05 a 21 je možno dodat včetně integrovaného plovákového spínače – označení písmenem "F".

SNADNÉ HLeDÁNÍ – VÝBĚR ČERPADla

Pro výběr konkrétního čerpadla využijte filtrování níže, kde zadáte požadované parametry a ihned máte k dispozici odpovídající produkty.
Vyberte si výkon motoru, výšku výtlaku, hodnotu průtoku, velikost průchodnosti a výstupního potrubí.

V případě že si nevíte rady z výběrem vhodného čerpadla nebo míchadla, nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného produktu pro požadovaný účel.

 

Nejprodávanější

17400
143000117400143000
Značky
Napětí
Požadovaný průtok
Průchodnost čerpadlem
Velikost výtlačného hrdla
Výkon motoru
Výška výtlaku

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem