Máme otevřeno. Přejeme pohodlné nakupování. Tým e-shopu Čerpadla Oramont.cz

Čerpadla do septiku

čerpadla do septiků - výběr z kategrie

Kompaktní ponorná čerpadla do septiků

Ideální čerpadlo určené do septiku má kompaktní rozměry a dostatečný výkon. U čerpadla kategorie SEPTIKY je kladen důraz na co nejmenší rozměry, vysoký výkon a nízkou hmotnost. Dále je lze rozdělit na čerpadla přizpůsobená na nejčastěji požadované účely

Cenově dostupná čerpadla

Nejprodávanější a cenově nejdostupnější čerpadlo do septiků je čerpadlo řady BF. Jedná se o lehké kalové čerpadlo v ponorném provedení s možností spínání integrovaným plovákem. Tento typ čerpadla je velice oblíbený díky nizké ceně a kvalitnímu provedení konstrukce, která obsahuje dvě mechanické ucpávky chlazené olejovou náplní a nerezové tělo díky nemuž je dosaženo nižší hmotnosti.

Pro permanentní čerpání

Pro větší zatížení a častější používání - permanentní provoz doporučujeme zvolit čerpadlo řady AF - lehká čerpadla. Jedná se o čerpadlo robustní konstrukce, které má celý plášť vyrobený z litiny. Ta zaručuje lepší chlazení a dostatečnou tuhost i odolnost čerpadla, která je vykoupena vyšší hmotností čerpadla.

Chemicky odolnÁ čerpadlA

Pokud obsahuje jímka na septik také chemické látky, doporučujeme čerpadlo řady SF. Jedná se o ponorné kalové čerpadlo v nerezovém provedení, které je odolné chemikáliím. Zde je možnost zvolit také provedení čerpadla s integrovaným plovákovým spínačem.

S řezací zařízení v čerpadle

Čerpadlo s řezacím ústrojím je vyžadováno nejčastěji v septikách hotelů, ubytoven a všude tam kde se vyskytují textilní látky, papíry, ubrousky a podobné předměty měkčího charakteru. Pro tyto účely byla vyvinuta čerpadla řady GF, která obsahuji řezací nože z chromované oceli. Tento druh čerpadla nesmí přijít do styku s abrazivními částicemi v čerpaném médiu z důvodu poškození – otupení řezacího ústrojí.

Maximálně robustní čerpadla

Pro septik, který je provozovaný v náročném permanentním provozu a vyžaduje velký výkon, doporučujeme nejvyšší řadu ponorných kalových čerpadel do septiků a čističek odpadních vod z řady AF – těžká kalová čerpadla. Robustní provedení konstrukce zaručuje odolnost v náročném a neustálém provozu. Čerpadla jsou vhodná především pro průmyslové komplexy, výrobní haly a podobní zařízení.

SNADNÉ HLeDÁNÍ – VÝBĚR ČERPADla

Pro výběr konkrétního čerpadla využijte filtrování níže, kde zadáte požadované parametry a ihned máte k dispozici odpovídající produkty.
Vyberte si výkon motoru, výšku výtlaku, hodnotu průtoku, velikost průchodnosti a výstupního potrubí.

V případě že si nevíte rady z výběrem vhodného čerpadla nebo míchadla, nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného produktu pro požadovaný účel.

 

Nejprodávanější

7200
18850017200188500
Značky
Napětí
Požadovaný průtok
Průchodnost čerpadlem
Velikost výtlačného hrdla
Výkon motoru
Výrobce
Výška výtlaku

Stránka 1 z 6 - 104 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 104 položek celkem