Máme otevřeno. Přejeme pohodlné nakupování. Tým e-shopu Čerpadla Oramont.cz

Čerpadla pro stavebnictví

čerpadla pro stavebnictví do drenážní - výběr z kategorie

ponorná čerpadla ke spolehlivému čerpání bahnité vody

Ideální čerpadlo určené pro stavebnictví spolehlivě čerpá bahnité a mechanicky znečištěné vody s obsahem hmot vysokého abrasivního účinku, jako je písek, kamenná drť, jíl, hlína, atd.

lehká DRENÁŽNÍ čerpadla

Nejprodávanější a cenově nejdostupnější čerpadlo k odvodnění základů, zatopených suterénů, sklepů a jiných prostor s nahromažděnou vodou je čerpadlo řady AL - lehká čerpadla. Jedná se o lehké kalové čerpadlo v ponorném provedení s možností spínání integrovaným plovákem. Tento typ čerpadla je velice oblíbený díky nizké ceně a kvalitnímu provedení konstrukce, která obsahuje dvě mechanické ucpávky chlazené a mazané olejovou náplní.

těžká DRENÁŽNÍ čerpadla

Druhou kategorií drenážních čerpadlel určených k odvodnění základů, suterénů, sklepů a jiných prostor s nahromažděnou vodou je čerpadlo řady AL - těžká čerpadla. Jedná se o těžké kalové čerpadlo v ponorném provedení s výkonem až 11kW. Tento typ čerpadla s průchodností 20mm najde své uplatnění ve všech průmyslových oblastech, kde je kladen důraz na vysokou výšku výtlaku (až 40m). Těžká drenážní čerpadla řady Al se dodávají s výtlačným hrdlem 50, 80 a 100mm.

Ponorná čerpadla abrazivních vod

Pro čerpání vody znečištěné obsahem písku, kamenné drtě, bahnem, jílem a hmot s abrazivním účinkem doporučujeme zvolit čerpadlo řady AS. Jedná se o čerpadlo, které má plášť i síto vyrobené z nerezové oceli, oběžné kolo čerpadla s vysokou účinností nje vyrobené z vysocechromové oceli odolné proti abrazi. Tato řada čerpadel má připojení na požární hadici C52, B75, A110 nebo na hadičník 150. Čerpadlo řady AS se nejvíce používá pro odvodňování při zakládání staveb, tunelů, dolůkanálů a nádrží s usazeninami pevných látek.

Ponorná čerpadla abrazivních vod s vířičem

Pokud potřebujete čerpat sedimentující kapaliny, doporučujeme čerpadlo řady AG. Čerpadlo má ve spodní části na prodlouženém rotoru připevněnu vířící vrtuli, která vytvoří proud kapaliny proti dnu čerpané jímky a uvede usazeniny do vznosu. A právě silný proud kapaliny od vířiče usnadňuje čerpání kapalin se sedimenty. Elektromotor čerpadla je obtékán čerpanou kapalinou a proto je čerpadlo vhodné pro čerpání rozlehlých nádrží s nízkou úrovní hladiny. Vhodné k čerpání vody znečištěné obsahem písku a bahna do 10%.

Lehká ponorná čerpadla pro abrasivní media

Pro mobilní čerpání ve stísněných prostorech byla vyvinuta čerpadla řady GD, která jsou lehká, přenosná, abrasi odolná čerpadla s obtékaným pláštěm. Čerpadla se vyrábějí ve variantě bez plováku, s klasickým plovákem nebo ve variantě s vertikálním plovákem, určených do malých prostor a pro nízkou hladinu spínání.Výtlačné hrdlo čerpadel GD je ukončené 2" závitem s možností našroubování půlspojky C52 nebo jiné hadicové koncovky.

lehká ponorná čerpadla pro minimální hladinu

Pro mobilní čerpání ve stísněných prostorech byla vyvinuta čerpadla řady GDR, která jsou lehká, přenosná, abrasi odolná čerpadla s obtékaným pláštěm. Čerpadla GDR jsou stejné konstrukce a ze stejného materiálu jako čerpadla GD. Jejich předností je speciální uretanová sací podložka díky níž může čerpadlo vysát na rovné podlaze hladinu kapaliny až na úroveň 1- 2 mm. Výtlačné hrdlo čerpadel GDR je ukončené 1“ závitem s možností našroubování půlspojky D25 nebo jiné hadicové koncovky. Čerpadla GDR jsou speciální pro svou schopnost snížení hladiny zatopeného prostoru na minimální možnou hladinu například u bazénů, energovodů, plochých střech, odvodňování suterénů od průsaku spodních vod, atd.

SNADNÉ HLeDÁNÍ – VÝBĚR ČERPADla

Pro výběr konkrétního čerpadla využijte filtrování níže, kde zadáte požadované parametry a ihned máte k dispozici odpovídající produkty.
Vyberte si výkon motoru, výšku výtlaku, hodnotu průtoku, velikost průchodnosti a výstupního potrubí.

V případě že si nevíte rady z výběrem vhodného čerpadla nebo míchadla, nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného produktu pro požadovaný účel.

 

Nejprodávanější

5500
14300015500143000
Značky
Napětí
Požadovaný průtok
Průchodnost čerpadlem
Velikost výtlačného hrdla
Výkon motoru
Výrobce
Výška výtlaku

Stránka 1 z 6 - 93 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 93 položek celkem