Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým e-shopu Čerpadla Oramont.cz

Ponorná míchadla na kejdu a digestát s ocelovou vrtulí

ORAMONT® MO, MO2G - typová řada kalových míchadel s ocelovou vrtulí

Ponorné vrtulové míchadlo pro husté kaly a kejdu ORAMONT® MO, MO2G slouží k míchání kejdy (vepřové / hovězí), digestátu z bioplynových stanic a podobných kapalin s obsahem sušiny do 12%. Ponorné vrtulové míchadlo se nejčastěji instaluje do skladovacích jímek nebo nádrží, kde se často tvoří usazeniny a plovoucí krusta. Díky míchadlu je možné tyto usazeniny a krustu smíchat dohromady s tekutou složkou, čímž docílíte homogennost (promíchání) kejdy před jejím čerpáním z jímky. S použitím ponorného kalového míchadla dosáhnete správné hustoty kejdy a můžete tak využít plnou kapacitu skladovací jímky.

Robustní odolná konstrukce míchadel je vyrobena z litiny a zajišťuje ideální chlazení motoru. Systém ochrany hnacího ústrojí chrání ozubení převodové skříně. Jedinečné dvoulisté vrtule míchadel jsou dimenzovány na vysoký výkon míchání a jsou vyráběny v ocelové nebo nerezové verzi. Díky převodové skříni jsou otáčky motoru převedeny na nižší otáčky, což zaručuje velkou sílu, kroutící moment a společně s dvoulistou vrtulí zajišťují efektivní míchací účinek s velkým výkonem.

Ponorné kalové míchadlo ORAMONT® MO, MO2G s ocelovou vrtulí je vybaveno čidlem průsaku ucpávky (čidlo vlhkosti) a mechanickou ucpávkou, mazanou stálou olejovou náplní. Míchadlo je osazeno elektromotorem Siemens v suchém provedení a obsahuje tepelnou ochranu proti přehřátí a přetížení.

MO2G jsou nejnovější typy míchadel duhé generace (označováno přídavkem 2G) a jsou osazeny elektromotory s účinností třídy IE2.

K ponorným vrtulovým míchadlům ORAMONT® MO je možné zakoupit nerezovou upínací konzoli míchadla, originální ovládací skříň a závěsné zařízení, které slouží k nastavení výšky a směru natočení míchadla. Umožňuje vytažení míchadla a ponoření zpět i v případě, kdy je jímka naplněná na maximální hladinu. Závěsné zařízení míchadla se vyrábí v délkách 3-12,5m, je vyrobeno z nerezové nebo pozinkované oceli. Závěsné zařízení obsahuje sloup míchadla (100x100mm), spodní a vrchní kotvení s aretací, ovládací páku, ruční jeřábek, závěsné lanko(nerez), dále pak lankové a kabelové svorky.

Ovládání míchadla je řešeno pomocí originální ovládací skříně. Ta je standardně vybavena tepelnou ochranou, proudovou ochranou, čítačem provozních hodin, signalizací přehřátí motoru a režimem ovládání ručně / automaticky. S použitím ultrazvukového snímače hladiny lze ovládání čerpadel a míchadel plně automatizovat. Ke každému míchadlu doporučujeme doplněk ovládací skříně SoftStart – plynulý rozběh elektromotoru. Softstartér umožňuje měkké spuštění (rozběh) asynchronního elektromotoru, který eliminuje namáhání mechanických částí motoru (hřídele, atd) a zabraňuje výkyvům napětí v distribuční síti. Vedlejší pozitivní účinky jsou snížení provozních nákladů a prodloužené servisní intervaly.

Vlastnosti míchadel ORAMONT® MO:
- K míchadlům je možné zakoupit závěsné zařízení pro natáčení do stran a výškové polohování
- Proudová a tepelná ochrana elektromotoru + čidlo průsaku ucpávky (čidlo vlhkosti)
- Míchadla jsou osazena nejnovějšími elektromotory Siemens s vysokou efektivitou
- Jedinečná dvoulistá ocelová vrtule je dimenzována na vysoký výkon míchání
- Na přání zákazníka lze ovládací skříň doplnit o elektronický softstartér

- Možnost zapůjčení náhradního míchadla ORAMONT® během opravy
- Systém ochrany hnacího ústrojí chrání ozubení převodové skříně
- K míchadlům je možno zakoupit závěsné zařízení (3-12,5m)
- Staráme se o naše produkty po celou dobu životnosti
- Prodej | Opravy | Servis | Repas - přímo od výrobce
- Spolehlivost díky robustní a kompaktní konstrukci
- Průměr dvoulisté vrtule míchadla až 800mm
- Náhradní díly ORAMONT® vždy skladem
- Výkony míchadel od 7,5kW do 18,5kW
- Jednoduchá instalace a obsluha
- Široká škála příslušenství
- Originální český výrobek

- Záruční doba 24 měsíců
- Servis do 48 hodin

 

Záznamy nebyly nalezeny...