Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým e-shopu Čerpadla Oramont.cz

Servis

SeRvis čerpací a míchací techniky přímo u výrobce

Provádíme kompletní opravy, servis a repas kalových čerpadel a míchadel pro kejdové hospodářství a bioplynové stanice. V rámci programu péče o zákazníky disponujeme vlastním servisním střediskem. V případě potřeby zákazníka poskytujeme možnost zapůjčení náhradního stroje po dobu opravy nebo zapůjčení po dobu max. 1 měsíce. Součástí servisu kalových čerpadel a míchadel je také dodání veškerých potřebných náhradních dílů. Staré díly vracíme vždy zpět zákazníkovi. Pokud by byla oprava stávajícího čerpadla nerentabilní, poradíme Vám s výběrem nového a popřípadě zajistíme i montáž. Našim hlavním cílem je silný vztah se zákazníkem a jeho spokojenost.

V našem šumperském servisním středisku nabízíme opravy a servis kalových čerpadel a míchadel českých i zahraničních značek - ORAMONT®, MEZ Nedvědice, Sigma Lutín, Bauer, SUMA, FED, KSB, Eisele, FF-Maschinenbau, LJM Hojmark a další. Vyřešíme běžné opravy jako například výměnu oleje, převinutí motoru, výměnu opotřebovaných mechanických dílů nebo poškozeného kabelu a svorkovnice, tak i složitější práce. Provádíme převinutí statorových svazků elektromotorů, výrobu hřídelí a ostatních součástek. Dále prodáváme náhradní díly a příslušenství k čerpadlům a míchadlům ORAMONT® a ostatních značek.

Co s námi získáte navíc?

- Servis čerpadel a míchadel běžných výrobců
- Záruční i pozáruční servis značky ORAMONT®
- Veškeré náhradní díly Oramont vždy skladem - zasíláme nejpozději do 24 hodin od objednání
- Staráme se o naše produkty po celou dobu životnosti
- Základní repas čerpadla Oramont již od 9 638,-Kč bez DPH
- Základní repas míchadla Oramont již od 10 872,-Kč bez DPH
- Záruční servis provádíme do 48 hodin

Nejčastější servisní úkony

Čištění, výměna všech těsnících prvků, výměna provozních náplní, výměna ložisek, výměna kabelu, kontrola skříní (odlitků), kontrola součástek a kabelů, kontrola házivosti hřídele, kontrola funkčnosti, kontrola ucpávek, lakování, sušení, tlaková zkouška vodotěsnosti.

Doprava

Po předchozí dohodě můžete Vaše čerpadlo nebo míchadlo přivézt k nám osobně nebo Vám ho můžeme osobně vyzvednout. Kvůli servisu či opravě však nemusíte nikam cestovat, nabízíme svoz a rozvoz přepravní společností Toptrans s vyzvednutím a doručením po celé ČR do druhého dne.

Servis našimi techniky přímo u Vás

Samozřejmostí je také servis prováděný našími pracovníky přímo u zákazníků v provozu. Zkušení servisní technici opraví závady na místě nebo demontují míchadla a čerpadla z jímek a zajistí odvoz a následnou opravu techniky. Zajistíme také servis, opravy a udržbu elektrosoučástí jakou jsou ultrazvukové snímače hladiny, plováky a další související elektroinstalační prvky technologie čerpání a míchání kejdy. Provádíme také opravu potrubního vedení kejdy a příslušenství jako jsou ventily, šoupata atd.

Servis míchadel a čerpadel na kejdu ORAMONT SYSTEM

Kontakt - servis a výroba čerpadel a míchadel

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poptat servis, opravu, repas čerpadla nebo míchadla? Zavolejte nebo nám napište.

Servis a výroba:
Jméno: Jaroslav Rych
E-mail: rych(zavináč)oramont.cz
Telefon: +420 775 574 665

Servisní středisko

ORAMONT SYSTEM s.r.o.
Žerotínova 400/87
787 01 Šumperk
Česká Republika

 

Tento web používá soubory cookie, retargetingové a konverzní kódy. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.  Více informací o cookies naleznete ZDE>>>