Náhradní díly pro míchadlo MON15

řez míchadem MON15 1280

V této kategorii naleznete všechny náhradní díly určené pro ponorné míchadlo MON15 - ORAMONT®

Doporučený postup nákupu náhradních dílů pro míchadlo MON15:
1. Z řezu vyberte požadovaný díl s číslem (řez je možné stáhnout jako obrázek pro tisk)
2. Číslo dílu vyhledejte v následujícím seznamu níže a klikněte
3. Požadovaný díl se otevře v novém záložce prohlížeče a uvidíte jeho detail a popis
4. Klikněte na tlačítko /do košíku/ a díly bude vložen do objednávky

1 - ORM 1 VÍKO MOTORU Míchadla | 2 - ORP-M 2 KOSTRA | 3 - ORM 3 PŘEVODOVÁ SKŘÍŇ | 4 - ORM 4 POUZDRO-VŘETENO | 5 - ORM 5 VÍČKO UCPÁVKY VŘETENE | 6 - ORM 6 LABYRINT | 7 - ORM 7-S-720-N VRTULE 720 nerezová kompletní | 8 - ORM 8-S HŘÍDEL VŘETENE | 9 - ORM 9 ZÁLOŽKA VŘETENE | 10 - ORM 10 OZUBENÉ KOLO | 11 - ORM 11 PASTOREK | 12 - ORM 12 TŘECÍ KROUŽEK | 13 - ORM 13 POUZDRO NA GUFERA | 14 - ORM 14 POUZDRO ČIDLA míchadla | 15-1 - ORM 15-15 HŘÍDEL 15 kW | 15-2 - ORP-M 15-2-7,5 PERO 10X8-135 | 16 - ORP-M 16-S SVORKOVNICE kompletní | 17 - ORP-M 17 PRYŽOVÝ KROUŽEK | 18 - ORP-M 18 VLOŽKA VÝVODKY | 19 - ORP-M 19 PŘÍRUBA VÝVODKY KABELU | 20 - ORP-M 20 VÝVODKA KABELU | 22 - ORP-M 22 ČIDLO VLHKOSTI | 24 - ORP-M 24 OLEJOVÁ ZÁTKA G 3/8“ | 30 - LOŽISKO 6309 2RS C3 | 31 - LOŽISKO 6313 C3 | 32 - LOŽISKO 302 12A | 33 - Matice KM 12 | 34 - Podložka zajišťovací MB12 | 35 - Pero 16x10x36 | 36 - Matice KM 11 | 37 - Podložka zajišťovací MB11 | 38Gufero 80x110x13 Viton | 39 - Segerová pojistka 140 - vnitřní | 40 - Segerová pojistka 45 - vnější | 42 - Kolík pr.12-70 | 43 - Ucpávka pr.65 | 44 - Segerová pojistka 65 - vnější | 45 - KABEL délka 1m | 49 - O-kroužek 36x3 silikon | 50 - O-kroužek 170x3 | 51 - O-kroužek 100x3 | 52 - O-kroužek 60x30 silikon | 53 - O-kroužek 130x3 silikon | 54O-kroužek 220x5 | 55 - O-kroužek 150x5 | 56 - O-kroužek 110x3 | 57 - Těsnění 8x14x1 fíbr | 58Těsnění 17x24x2 teflon | 59 - Těsnění 10x16x1,5 fíbr | 60 - Šroub imbusový M8x30 A2 | 61 - Šroub zápustný imbus M6x30 ZN | 62 - Šroub zápustný imbus M5x10 ZN | 63 - Šroub imbusový M8x16 A2 | 64 - Šroub imbusový M8x25 A2 | 65 - Šroub imbusový M10x30 A2 | 66 - Šroub šestihranný M10x16 A2 | 67- Hadicová svorka 15-24mm ZN | 68 - Šroub imbusový M10x35 A2 | 69 - Šroub - červ imbusový M8x16 A2 | 70 - Závěsné oko M16 ZN | 71 - Šroub imbusový M5x12 ZN | 80 - Podložka 5 ZN | 81 - Podložka pružná 5 ZN | 82 - Podložka pružná 8 A2 | 83 - Podložka pružná 10 A2 | 84 - Podložka vějířová 5,3 ZN | 85 - Podložka 6 ZN | 86 - Matice 6 ZN | 87 - Matice 5 ZN |

 
1
200001120000

Stránka 1 z 4 - 69 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 69 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE>>>